Aktualności

PISMO W SPRAWIE OPŁAT ZA PRZEDSZKOLE

środa, 01 kwietnia 2020

SZANOWNI PAŃSTWO

w tym trudnym dla wszystkich czasie chcielibyśmy Państwu przekazać funkcjonowanie naszej placówki przedszkolnej "AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA".

            W obliczu zaistniałej sytuacji związanej ze stanem epidemii SARS - COV2 oraz decyzją władz pubiczych o czasowym ograniczeniu funkcjonowania jednostek systemu oświaty polegającym na zawieszeniu prowadzenia działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej a sprowadzającej się do faktycznego zamknięcia naszej placówki, stajemy wszyscy przed trudnym zadaniem jej utrzymania i dalszego funcjonowania. Ponoszone przez nas koszty to w znakomitej większości koszty stałe ( w tym głównie wynagrodzenie zatrudnionych pracowników), a zatem zamknięcie przedszkola nie wpływa w żaden spsób na ich zmniejszenie. Koszty te są w znacznej części pokrywane z wnoszonego przez Państwa czesnego.

        Jednoczesnie zdajemy sobie sprawę, że niektórzy z Państwa także mogą borykać się z przejściowymi trudnościami, w tym spadkiem osiąganych dochodów.Biorąc pod uwagę powyższe okoliczności w poczuciu odpowiedzialności za dalsze funkcjonowanie przez naszą Fundację przedszkola Zarząd Fundacji zdecydował, że do czasu ponownego otwarcia przedszkola czesne ulega obniżeniu o 50 PLN dla każdego dzieka.Obecne czesne po obniżce wynosi 200 PLN.

           Dbając o nasze wspólne bezpieczeństwo Państwa oraz naszych pracowników prosimy o regulowanie płatności przelewem bankowym na poniższe konto:

Numer konta bankowego:

Santander Bank Polska S.A. 33 1090 2819 0000 0006 9400 9826


Mamy nadzieję, iż wspólnie uda nam się ptrzetrwać ten trudny okres.

                                                                                                   Zarząd Fundacji "Naszej Szkole"