PILNY KOMUNIKAT DLA RODZICÓW

poniedziałek, 04 maja 2020

DRODZY RODZICE

W związku z decyzją Rządu RP z dnia 29 kwietnia 2020 r.przy uwzględnieniu wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia podjeliśmy decyzję, że nie otwieramy przedszkola od dnia 6 maja 2020 r.

W trosce o bezpieczeństwo Państwa dzieci oraz naszych pracowników, zdecydowaliśmy, że czas na przygotowanie naszego przedszkola w należyty sposób jest zbyt krótki.Wytyczne jakie otrzymujemy z Ministerstwa Zdrowia, od Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministerstwa Edukacji Narodowej są bardzo ogólnikowe, niekonkretne i wywołują bardzo wiele wątpliwości.

W związku z powyższym kierujemy do Państwa zapytanie:

- Czy w przypadku otwarcia przedszkola i zastosowaniu się do przepisów będziecie Państwo przyprowadzać dzieci do przedszkola?

( odpowiedzi prosimy kierować drogą mailową lub telefoniczną do nauczycieli wychowawców w terminie do 6 maja 2020 r - do końca dnia).

Zebrane od Państwa informacje posłużą nam do planowania dalszych działań.Informujemy, że planujemy otwarcie przedszkola w najbliższym terminie, o tej decyzji poinformujemy Państwa niebawem.

Zarząd  Fundacji "Naszej Szkole"

dyrektor przedszkola mgr Marzena Gruner