SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

poniedziałek, 07 grudnia 2020

HO HO HO !

DROGIE PRZEDSZKOLAKI!

Kochane dzieci otrzymałem od Was cudowne listy, dlatego postanowiłem zajrzeć do Waszego przedszkola.Jak wiecie jestem teraz bardzo zajęty, bo na całym świecie dzieci czekają na prezenty ode mnie. Dlatego nie czekając aż wszyscy przyjdziecie do przedszkola postanowiłem zostawić Wam ten list :)

Przeczytałem w Waszych listach, że marzycie o pięknych prezentach, ale pamiętajcie, że tylko grzeczne dzieci otrzymają niespodzianki.Mam was cały czas na oku, a moje Elfy wspominają mi czasem o Waszych psotach. Jednak wspólnie z Rudolfem postanowiliśmy dać Wam jeszcze trochę czasu i będziemy zaglądać czy słuchacie Waszych Rodziców oraz Pań w przedszkolu.

Jesteście juz przedszkolakami dlatego bądźcie mili i pomocni. Słuchajcie Rodziców, swoich dziadków oraz Pań w przedszkolu, a na pewno znajdziecie miłą niespodziankę pod choinką.

Ściskam Was wszystkich

Święty Mikołaj:)

P.S.

Pamiętajcie ,że rodzina i przyjaciele są cenniejsi od prezentów.