Helen Doron Educational Group

 ZAJĘCIA Z J.ANGIELSKIEGO W AKADEMII PRZEDSZKOLAKA


Zapraszamy wszystkie dzieci


do wzięcia udziału w dodatkowych zajęciach  z języka angielskiego .


Jest to program nauczania języka angielskiego dla przedszkoli


przygotowany przez grupę edukacyjną, która oferuje dzieciom 


 wiele  wyjątkowych, urozmaiconych programów, które dzięki wysokiej


jakości   i idealnemu dopasowaniu do wieku odbiorców usprawniają naukę


oraz   wpływają na  rozwój społeczny dziecka.Od 1986 roku tworzymy niesamowite kursysprawiające ogromną radość ich uczestnikom.Programy opracowano tak aby poprzez dobre motywowanie i zabawę wydobyć z


każdego  dziecka niezwykły, indywidualny potencjał,jednocześnie utrzymując wysokie standardy kształcenia.


 

Helen Doron Education Group zapewnia bardzo wysoką jakość programów


edukacyjnych. 


Piosenki a także ćwiczenia oferują dzieciom naukę jezyka angielskiego aktywną na trzech płaszczyznach : fonetycznej, ruchowej oraz wizuanej. To gwarantuje usprawnienie w mózgu wszystkich procesów związanych z uczeniem się. 14 wyjątkowych, zróżnicowanych stylistycznie i dynamicznie piosenek, barwne
 opowiadania oraz interaktywne gry dają dzieciom sposobność radosnego uczenia się poprzez śpiewanie, powtarzanie i opowiadanie. Gimnastykująca emocje muzyka i specjalnie przygotowane piosenki, materiał filmowy, historyjki, drama, gry i wiele innych elementów dydaktycznych. Do tego profesjonalnie wyszkoleni nauczyciele do prowadzenia zajęć - trudno to porównać z jakimkolwiek innym kursem! .


 Wyjątkowe zestawy do nauki języka angielskiego dla dzieci w wieku 2 - 7 zostały zaprojektowane przez specjalistów, aby poprzez piosenki, taniec, opowiadania oraz kreatywną zabawę przekazywać podstawy języka obcego. Wykwalifikowani nauczyciele, kompleksowo wyszkoleni w stosowaniu tej unikalnej metody nauki, zachęcają do językowej aktywności odwołując się do dziecięcego poczucia humoru i umiłowania zabawy, dzięki czemu poziom zaangażowania maluchów pogłębia się w sposób naturalny.

 

Zajęcia w naszej akademii odbywają się 2 razy w tygodniu po 45 minut.


Koszt miesięczny zajęć od dziecka wynosi 80 zł + 95 zł podręcznik z płytą


Dodatkowo lektorzy przygotowują dzieci do różnych uroczystości rodzinnych min.:  z okazji Dnia Babci i Dziadka, Jasełek, Dnia Mamy i Taty.

Rodzice mogą czynnie uczestniczyć w utrwalaniu materiału z dziećmi w domu wykorzystując płyty dołączone do podręczników.