Helen Doron Educational Group

ZAJĘCIA Z J.ANGIELSKIEGO W AKADEMII PRZEDSZKOLAKA

Zapraszamy wszystkie dzieci

do wzięcia udziału w dodatkowych zajęciach  z języka

angielskiego . Jest to program nauczania języka angielskiego dla przedszkoli

przygotowany przez grupę edukacyjną Helen Doron.

Helen Doron Educational Group oferuje dzieciom

i młodzieży z całego świata wiele wyjątkowych,

urozmaiconych programów, które dzięki wysokiej jakości

i idealnemu dopasowaniu do wieku odbiorców

usprawniają naukę oraz wpływają na rozwój społeczny dziecka.

Od 1986 roku tworzymy niesamowite kursy

sprawiające ogromną radość ich uczestnikom.

Programy opracowano tak aby poprzez dobre motywowanie

i zabawę wydobyć z każdego dziecka niezwykły, indywidualny potencjał,

jednocześnie utrzymując wysokie standardy kształcenia.

Helen Doron Education Group zapewnia bardzo wysoką jakość programów

edukacyjnych. Od ponad 30 lat rozwijana jest sieć franczyzowa w ponad 23

krajach.

W NASZYM PRZEDSZKOLU BĘDZIE

Programy "Didi the Dragon" i "Polly the Collie"

są dziś najbardziej innowacyjnym

i skutecznym sposobem nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku

przedszkolnym .

Co różni kursy Didi oraz Polly od innych kursów?

Piosenki a także ćwiczenia z kursów Didi i Polly, oferują dzieciom naukę jezyka angielskiego aktywną na trzech płaszczyznach : fonetycznej, ruchowej oraz wizuanej. To gwarantuje usprawnienie w mózgu wszystkich procesów związanych z uczeniem się. 14 wyjątkowych, zróżnicowanych stylistycznie i dynamicznie piosenek, barwne

opowiadania oraz interaktywne gry dają dzieciom sposobność radosnego uczenia się poprzez śpiewanie, powtarzanie i opowiadanie. Gimnastykująca emocje muzyka i specjalnie przygotowane piosenki, materiał filmowy, historyjki, drama, gry i wiele innych elementów dydaktycznych. Do tego profesjonalnie wyszkoleni nauczyciele do prowadzenia zajęć Didi i Polly- trudno to porównać z jakimkolwiek innym kursem! .

Didi I Polly są głównymi bohaterami 4 letniego kursu języka angielskiego przeznaczonego dla żłobków i przedszkoli. Wyjątkowe zestawy do nauki języka angielskiego dla dzieci w wieku 2 - 7 zostały zaprojektowane przez specjalistów, aby poprzez piosenki, taniec, opowiadania oraz kreatywną zabawę przekazywać podstawy języka obcego. Wykwalifikowani nauczyciele, kompleksowo wyszkoleni w stosowaniu tej unikalnej metody nauki, zachęcają do językowej aktywności odwołując się do dziecięcego poczucia humoru i umiłowania zabawy, dzięki czemu poziom zaangażowania maluchów pogłębia się w sposób naturalny.

Zajęcia będą odbywały się 2 razy w tygodniu po 45 minut.

Koszt miesięczny zajęć od dziecka wynosi 60 zł ( płatne 40 zł – rodzic + 20 zł dofinansowanie z fundacji )

Dodatkowo lektorzy przygotowują dzieci do wszystkich uroczystości jakie mają miejsce w w przedszkolu . Dzieci występują po angielsku z okazji dnia babci i dziadka, jasełka, dzień dziecka itp.. wszystkie dodatkowe zajęcia przeprowadzane przez naszych lektorów są darmowe.

Rodzice otrzymują sprawozdania kwartalne z wyników nauki dzieci, a także mogą czynnie uczestniczyć w utrwalaniu materiału z dziećmi w domu. Specjalne udostępnione materiały na stronie a także płyty pozwolą rodzicom na bieżąco śledzić postępy dzieci.