Sukcesy 2016

Podziękowanie za udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym Misja Nietoperza Gacusia zorganizowanym przez Przedszkole nr 214 w Warszawie.


I MIEJSCE dla grupy IV JAGÓDEK i grupy V DELFINKÓW w konkursie na Najpiękniejszą Ozdobę Świąteczną organizowanym przez Zamek Książ w Wałbrzychu.

( grudzień 2016r)

III MIEJSCE w konkursie na Świdnicką Szopkę Bożonarodzeniową organizownym przez Muzeum Dawnego Kupiectwa w Świdnicy.

(grudzień 2016r)


Podziękowanie za udział w akcji pomocy zwierzętom w Schronisku AZYL w Dzierżoniowie.

(grudzień 2016r)


Podziękowanie za udział w akcji Zbieramy żołędzie i kasztany, zimą leśnym zwierzętom je damy - organizowanej przez Nadleśnictwo Świdnica.

(listopad 2016r)


Podziękowanie za udział w akcji ekologicznej organizowanej przez Urząd Miasta w Świdnicy.

(czerwiec 2016)

Nagroda w XXV Festiwalu Piosenki Przedszkolnej zorganiowanej przez Świdnicki Ośrodek Kultury.

(maj 2016

 

Dyplom za zajęcie X miejsca w XIV Turnieju Gier i Zabaw dla dzieci w wieku przedszkolnym pod hasłem "W zdrowym ciele zdrowy duch" zorganizowanym przez Przedszkole Niepubliczne Promyk i Urząd Miasta w Świdnicy.

(maj 2016r)


Dyplom w konkursie literackim - Moja Świdnica - poematy moje, mamy i taty zorganizowanym przez Przedszkole Niepubliczne Wesoła Piątka oraz Urząd Miejski w Świdnicy.

(kwiecień 2016r)

Wyróżnienie w XII Przeglądzie Teatrzyków Przedszkolnych pt. "Wyobraźnia bez granic" organizowanym przez Miejskie Przedszkole Nr 4 w Świdnicy, Świdnicki Ośrodek Kultury i Urząd Miasta.

(kwiecień 2016r)

Nagroda za udział w konkursie literackim Dzień dobry pani Hanno zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole Integracyjne Nr 16 w Świdnicy i Miejską Bibliotekę Publiczną (nagroda rzeczowa).

(marzec 2016r)


I miejsce w konkursie palm wielkanocnych - kategoria MAŁA PALEMKA zorganizowanym przez Świdnicki Ośrodek Kultury (nagroda finansowa).

(marzec 2016r)


Nagroda w XXIV Świdnickim Przeglądzie Zespołów Kolędniczych za przedstawienie pt. "Od Bieguna do Betlejem" (nagroda finansowa).

(styczeń 2016r)