Sukcesy 2015

Podziękowanie za udział w akcji zbierania żołędzi i kasztanów dla zwierząt leśnych zorganizowanej przez Nadleśnictwo Świdnica.

(listopad 2015r)

II miejsce w Regionalnym Konkursie Plastycznym  pt. Las jesienią zorganizowanym przez miesięcznik Bliżej przedszkola.

(listopad 2015r)

I miejsce w konkursie plastycznym pt. Urodziny Książkowego Misia zorganizowanym przez Niepubliczne Przedszkole Akademia Kolorowych Podróży w Sosnowcu.

(listopad 2015r)

Certyfikat potwierdzający udział przedszkola w projekcie "Edukacja, promocja i profilaktyka w kierunku zdrowia jamy ustnej skierowana do małych dzieci, ich rodziców, opiekunów i wychowców".

(październik 2015r)

Certyfikat "Plasusiowego Przedszkola" Akademii Aquafresh za czynny udział w Ogólnopolskim Programie Edukacji Zdrowotnej.

(październik 2015r)

II miejsce i wyróżnienie w konkursie plastycznym pt. Pocztówka z wakacji zorganizowanym przez Centrum Edukacji SMART w Świdnicy.

(październik 2015r)

Podziękowanie za udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. Bocian - symbolem polskiej rodziny zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 3 w Płocku.

(czerwiec 2015)

III miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznymym pt. Moja mama piękna jak wiosna zorganizowanym przez Gminne Przedszkole w Dąbrowie.

(czerwiec 2015)

Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. Portret mojej Mamy zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 13 w Jeleniej Górze.

(czerwiec 2015)

Dyplom z podziękowaniem za udział w II Powiatowej Olimpiadzie Języka Angielskiego dla Przedszkolaków zorganizowanym przez Helen Doron i Europejską Akademią Dziecka.

(maj 2015)

Dyplom za udział w XXIV Festiwalu Piosenki Przedszkolnej zorganizowanym przez ŚOK w Świdnicy.

(maj 2015)

Dyplom za zajęcie X miejsca w XIII Turnieju Gier i Zabaw dla Dzieci w wieku przedszkolnym pod hasłem W zdrowym ciele zdrowy duch zorganizowanym przez Przedszklole Niepubliczne Promyk w Świdnicy.

(maj 2015)

Dyplom z podziękowaniem za udział oraz wyróżnienie specjalne w I Dziecięcym Festiwalu Muzycznym Barka Radościzorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 315 w Świdnicy.

(maj 2015)

Dyplom z podziękowaniem za udział w akcji "GÓRA GROSZA" zorganizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom w Warszawie.

(maj 2015)

Dyplomy za udział i wyróżnienie w XI Przęglądzie Teatrzyków Przedszkolnych "Wyobraźnia bez granic" zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie Nr 4.

(kwiecień 2015)

Dyplomy z wyróżnieniem i nagrodą za udział w konkursie literackim pt. Moja Świdnica- poematy moje mamy i taty zorganizowany przez Niepubliczne Przedszkole Wesoła Piątka ze Świdnicy.

(kwiecień 2015)

Dyplom za zajecie I miejsca w konkursie na "Palmę wielkanocną " zorganizowanym przez Świdnicki Ośrodek Kultury.

(marzec 2015)

Dyplom za zajecie I miejsca w konkursie czytelniczym pt. Dzień dobry Pani Lucyno zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną i Miejskie Przedszkole nr 6 "Słoneczko" w Świdnicy.

(marzec 2015)

Dyplom za udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. MAŁY ARTYSTA organizowanym przez Przedszkole Samorządowe w Krasnobrodzie.

(luty 2015)

Nagroda indywidualna za rolę babci w XXIII Świdnickim Przeglądzie Zespołów Kolędniczych zorganizowanym przez Świdnicki Ośrodek Kultury.

(styczeń 2015)

Dyplom za udział w XXIII Świdnickim Przeglądzie Zespołów Kolędniczych zorganizowany przez Świdnicki Ośrodek Kultury.

(styczeń 2015)