Sukcesy 2014

Dyplom z wyróżnieniem za udział w konkursie na ŚWIDNICKĄ SZOPKĘ BOŻONARODZENIOWĄ zorganizowany przez Muzeum Dawnego Kupiectwa w Świdnicy oraz Młodzieżowy Dom Kultury.

(grudzień 2014)

Dyplom z wyróżnieniem w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. "Wszyscy kochamy misie" zorganizowanym przez Przedszkole Integracyjne nr 39 w Lublinie.

(listopad 2014)

Dyplom z podziękowaniem za udział w akcji ZBIERAMY ŻÓŁĘDZIE I KASZTANY, ZIMĄ LEŚNYM ZWIERZĘTOM JE DAMY, zorganizowaną przez Nadleśnictwo Świdnica.

(listopad 2014)

Dyplom z podziękowaniem za udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. JESIENNY BUKIET, zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole Nr 2 w Katowicach.

(październik 2014)

Dyplomy za zajęcie II, III, VI miejsca w IV Turnieju Szachowym Przedszkolaków zorganizowanym w Miejskim Przedszkolu Nr 6 w Świdnicy.

(czerwiec 2014)

Dyplom za udział w Wielkiej Gali Festiwalu Piosenki Przedszkolnej zorganizowanej przez Świdnicki Ośrodek Kultury.

(maj 2014)

Dyplom za udział oraz II i III miejsce w Olimpiadzie Języka Angielskiego zorganizowanej przez Niepubliczne Przedszkole Europejska Akademia Dziecka i Helen Doron English w Świdnicy.

(maj 2014)

Nagroda, wyróżnienie i dyplom za udział w konkursie literackim Moja Świdnica -Poematy moje, mamy i taty zorganizowany przez Przedszkole Niepubliczne Wesoła Piątka. Patronat honorowy nad konkursem objął Prezydent Miasta Świdnicy.

(maj 2014)

Dyplom za udział i wyróżnienie w X Przeglądzie Teatrzyków Przedszkolnych Wyobraźnia bez granic organizowanym przez Świdnicki Ośrodek Kultury i Przedszkole Miejskie Nr 4 w Świdnicy.

(kwiecień 2014)

Dyplom za zajęcie I miejsca w konkursie  palm wielkanocnych organizowanym przez Świdnicki Ośrodek Kultury.

(kwiecień 2014)

Dyplom za udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Powiat Świdnicki i Miejską Bibliotekę Publiczną w Świdnicy.

(marzec 2014)

Dyplom za czynny udział w akcji GÓRA GROSZA 2013.

(luty 2014)

Podziękowanie za udział w ogólnopolskim konkursie Moja ulubiona postać z bajki, polskiej bajki zorganizowanym przez Bajkowe Przedszkole w Stąporkowie.

(luty 2014)

Wyróżnienie i podziękowanie za udział w XXII Świdnickim Przeglądzie Zespołów Kolędniczych.

(styczeń 2014)