Sukcesy 2019, 2020, 2021

Nagroda za udział w koncercie Finałowym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej zorganizowanym przez Świdnicki Ośrodek Kultury.

Podziękowanie za udział w projekcie "Lekcje z innej bajki"  zorganizowanej przez Fundację "Z innej bajki"

Podziękowanie za udział w akcji zbiórki dla Schroniska bezdomnych zwierząt w Świdnicy.

Podziękowanie za udział przedszkolaków w akcji "Szkoła do hymnu" wspólnie odśpiewanie Mazurka Dąbrowskiego z okazji Dnia Niepodległości.

Podziękowanie za udział w akcji "Góra Grosza" zorganizowanej przez Towarzystwo "Nasz Dom" w Warszawie.

Nagroda za udział w konkursie pt. "Dzień dobry Pani Urszulo" zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole Integracyjne Nr 16 "Słoneczko" oraz Miejską Bibliotekę Publiczną w Świdnicy.

Nagroda za udział w konkursie plastycznym pt. "Portret babci i dziadka" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 1 w Świdnicy.

Dyplom za udział w XXVIII Świdnickim Przeglądzie Zespołów Kolędniczych

PODZIĘKOWANIE za udział w zbiórce karmy i innych produktów dla bezdomnych zwierząt w Świdnicy.

PODZIĘKOWANIE za udział w akcji zbierania żołędzi i kasztanów dla zwierząt leśnych zorganizowanej przez Nadleśnictwo Świdnica.

I NAGRODA i WYRÓŻNIENIE  za udział w konkursie plastycznym "Książka wczoraj, dziś i jutro" zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Świdnicy

Certyfikat potwierdzający przyznanie tytułu "KUBUSIOWI PRZYJACIELE NATURY"

Dyplom za udział w XXVIII Festiwalu Piosenki Przedszkolnej zorganizowanym przez Świdnicki Ośrodek Kultury.

Nagroda specjalna za udział w V Dziecięcym Festiwalu Muzycznym "Barka Radości" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 315 w Świdnicy.


Dyplom  za udział w konkursie plastycznym pt. "Pan Błyszczak i segregacja odpadów"  zorganizowanym przez Wydział Gospodarki Odpadami Urzędu Miejskiego w Świdnicy.

Dyplom i wyróżnienie w Przeglądzie Teatrzyków Przedszkolnych "Wyobraźnia bez granic" zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole Nr 4 w Świdnicy.

Podziękowanie za udział podczas kampanii społecznej pod hasłem: "Pola Nadziei" organizowanym dla Hospicjum w Świdnicy.

Wyróżnienie i dyplom za udział w XXVII Świdnickim Przeglądzie Kolędniczym zorganizowanym przez Świdnicki Ośrodek Kultury.